Jest to autorskie urządzenie przypominające wyglądem automaty znane z amerykańskich filmów określane jako photobooth. Pierwsze tego typu urządzenie zostało zainstalowane 1926 r na Brodwayu. Od tamtego czasu duuużo się zmieniło, dzięki temu teraz każdy może wynająć Fotobudkę.

Ty oczywiście też !

 

Bo rozkręci każdą imprezę bez względu na jej rodzaj!!  Jeśli będziesz chciał wynająć ją na wesele, urodziny, imprezę firmową, festyn, otwarcie nowego lokalu czy promocję swojej firmy jedno jest pewne  

DOBRA ZABAWA GWARANTOWANA !!!

Każdy uczestnik imprezy to zapamięta, a gdyby nawet zapomniał - pamiątkowe zdjęcie z fotobudki przypomni mu każdą chwilę :D 

 

Zasada działania jest bardzo prosta:
- podchodzisz i wybierasz jeden lub kilka gadżetów typu okulary, kapelusze, peruki itp dostępne za darmo 
- stajesz przed fotobudką i za pomocą dotykowego ekranu startujesz serię zdjęć, podczas której widzisz to co robisz  na ekranie i dajesz ujście swoim ukrytym talentom modela/modelki :)
- w ciągu 20 sekund fotobudka drukuje gotowe zdjęcia - wspomnienie świetnie spędzonego czasu 
- jeśli zabawa spodoba Ci się, wracasz do kolejki i robisz sobie kolejne zabawne zdjęcia  - najlepiej z najbliższymi znajomymi :D 
 
Fotografowanie się wspólnie ze znajomymi to wspaniała atrakcja, która daje masę przyjemności i wyzwala spontaniczną radość. 

 

Wystarczy, że nas zadzwonisz lub napiszesz opisując charakter imprezy oraz miejsce gdzie się odbędzie. Podpowiemy jaki wariant jest najlepszy dla Ciebie i przedstawimy opcje wynajmu.
 
Pamiętaj, Fotobudka sprawdzi się na każdej imprezie! Bez względu na wiek uczestników i ich ilość, FOTOBUDKA ROZKRĘCI KAŻDĄ IMPREZĘ :) Czy to będzie:
 
- wesele
- studniówka
- impreza firmowa 
- otwarcie lokalu 
- sylwester 
- promocja produktu
- urodziny
- wieczór panieński lub kawalerski 
 
napisz i zarezerwuj termin :) 

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych